Dojazd

Do Szczyrku dojechać można od strony Bielska Białej lub od strony Wisły.

Dojazd od strony Bielska Białej jest łatwy, szybki i komfortowy, gdyż prowadzi drogą szybkiego ruchu (pozwala na ominięcie centrum Bielska Białej), natomiast od strony Wisły bardziej wymagający, wolniejszy, ale przy tym malowniczy – droga wije się serpentynami przez Przełęcz Salmopolską.

Jadąc z Bielska-Białej, około 100m za kinem Beskid, należy skręcić w prawo, w ulicę Wczasową, kierując się na Orle Gniazdo, Centrum Panorama, Sanktuarium. Po dotarciu do Orlego Gniazda zostawiamy je po lewej stronie i dalej kierujemy się na Sanktuarium. Po 200m po prawej stronie dostrzeżemy Willę pod Orłem. Duże logo pensjonatu wraz z nazwą na frontowej ścianie (podświetlone od zmroku do świtu) pomoże dotrzeć do celu.

Jadąc od strony Wisły, około 100m za tzw. nowym kościołem, należy skręcić w lewo w ulicę Górską, a po następnych 300m w prawo w ulicę Wrzosową. Po dotarciu do Sanktuarium zostawiamy je po lewej stronie i trzymając się prawej strony zjeżdżamy w dół. 100m dalej po lewej stronie zlokalizowana jest Willa pod Orłem.

Dom znajduje się przy wąskiej asfaltowej drodze łączącej centrum konferencyjne Orle Gniazdo z Sanktuarium na Górce.

Uwaga! Droga od ul. Wczasowej jest znacznie łagodniejsza, niż od ul. Wrzosowej, co ma duże znaczenie w okresie zimowym. W tym czasie proszę wybierać mniej stromy podjazd!

Współrzędne GPS: 49°43'21.9"N; 19°01'25.0"E