Pokoje

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowych warunkach pięknie osadzonej w górskim krajobrazie Willi pod Orłem. Do dyspozycji Państwa oddajemy 4 pokoje 2-osobowe (3 z łóżkami podwójnymi oraz jeden z dwoma łóżkami pojedynczymi) oraz 3 apartamenty 4-osobowe. Każdy z nich posiada indywidualną łazienkę. W każdym znajduje się TV oraz zapewniony jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na naszych Gości czeka obszerna jadalnia, w której może spędzać czas większa grupa znajomych lub przyjaciół. Do przechowywania sprzętu narciarskiego posiadamy dedykowane pomieszczenie z nadmuchowymi suszarkami do butów

Tuż obok budynku na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking (1 samochód przewidziany na 1 pokój/apartament).

Lokalizacja Willi pod Orłem znacznie powyżej centrum Szczyrku zapewnia czystość powietrza, spokój i wyjątkowe krajobrazy, które można podziwiać bezpośrednio z apartamentów nr 4 i 7. Niczym niezakłócony widok na stoki i szczyt Skrzycznego jest atrakcją samą w sobie. Obserwacja porannych mgieł zasnuwających dolinę Szczyrku dostarcza niezapomnianych doznań. Las otaczający Willę pod Orłem zapewnia bliskość natury w każdym z oferowanych pokoi i apartamentów.

Polecamy również zapoznanie się z artykułem opracowanym przez niezależny portal Nocowanie.pl dostępny pod linkiem http://www.nocowanie.pl/urlop-w-szczyrku--te-noclegi-rekomenduja-turysci.html

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami i do rezerwacji miejsc.