Pokoje

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowych warunkach pięknie osadzonej w górskim krajobrazie Willi pod Orłem. Do dyspozycji Państwa oddajemy 4 pokoje 2-osobowe z łóżkami podwójnymi. (tzw. małżeńskimi) oraz 3 apartamenty 4-osobowe. Każdy z nich posiada indywidualną łazienkę. W każdym znajduje się TV oraz zapewniony jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na naszych Gości czeka obszerna jadalnia, w której może spędzać czas większa grupa znajomych lub przyjaciół. Do przechowywania sprzętu narciarskiego posiadamy dedykowane pomieszczenie z nadmuchowymi suszarkami do butów.

Tuż obok budynku na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking (1 samochód przewidziany na 1 pokój/apartament).

Lokalizacja Willi pod Orłem znacznie powyżej centrum Szczyrku zapewnia czystość powietrza, spokój i wyjątkowe krajobrazy, które można podziwiać bezpośrednio z apartamentów nr 4 i 7 oraz z balkonów pokoi dwuosobowych nr 3 i 6. Niczym niezakłócony widok na stoki i szczyt Skrzycznego jest atrakcją samą w sobie. Szczególne wrażenie wywierają oświetlone do wieczornego szusowania stoki Beskid Sport Areny oraz ośrodka Szczyrk Mountain Resort. Obserwacja porannych mgieł zasnuwających dolinę Szczyrku dostarcza również niezapomnianych doznań. Las otaczający Willę pod Orłem zapewnia bliskość natury w każdym z oferowanych pokoi i apartamentów.

Polecamy również zapoznanie się z artykułem opracowanym przez niezależny portal Nocowanie.pl dostępny pod linkiem http://www.nocowanie.pl/urlop-w-szczyrku--te-noclegi-rekomenduja-turysci.html

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami i do rezerwacji miejsc.